• Maciej Woźniak

Kawa w Krakowie

Święta to magiczny czas na odwiedziny stolicy Małopolski. Rynek rozświetlają świąteczne lamki, w powietrzy czuć zapach grzańca, a na każdym kroku mamy piękne miejsca do odwiedzenia. Znajdzie się kilka takich magicznych miejsc na kawę czy ciastko.

Jeszcze w takim miejscu, że możemy zaparkować znajdziemy lokal KARMA tuż przy ulicy Krupniczej 12. Znajdziemy tam świetny wybór kaw, do tego zdrowe tarty i ciastka, czy też pożywne i ręcznie robione Mango Lassi. Lokal jest tuż obok znanej sieciówki rodem ze Seattle. Kilka stoliczków, prostota i klimat. Zdecydowanie polecam.


Drugie miejsce to prawdziwy ukryty skarb. Niedaleko rynku schowane za jedną z uliczek. Traficie bez problemu, ale samym skwerkiem na którym jest kawiarnia zachwycicie się. Cafe Bar Dym to miejsce magiczne. Jeżeli chcecie poczuć prawdziwej krakowskiej bohemy to tam można ją kroić nożem. Świetne wejście, następnie mrok, który otula swoich gości. Świetny wybór kaw, alkoholi i magiczny sernik. Wszystko to w świetnych cenach. Czujesz, że to miejsce dla miejscowych. Bez pośpiechu delektują się smakiem ciast i napoi.
3 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie